Semena a semínka

Chcete začít sázet a nemáte semena ? Semena a semínka všech druhů rostlin! Vyberte si různé odrůdy semen v obchodech a growshopech , které naleznete v Našem katalogu. Dále v katalogu naleznete zahradnictví kde prodávají semena rostlin. Nevíte jak zasadit semínko? Tipy a rady pro pěstitele! Setba a klíčení semen. Jak na to ? Poradíme kde nakupovat kvalitní semena a semínka rostlin.

Paradise Seeds Sensi Seeds Kannabia Seeds Serious Seeds Nirvana Seeds Greenhouse Seeds

Growshop - Dreamgrow

www: www.dreamgrow.cz
E-mail: mira@dreamgrow.cz
Telefon:728633101
Fax:
Adresa: Přísečná 29
Český Krumlov
38101

Growshop - Dreamgrow

Jsme první Growshop na Českokrumlovsku a proto je naším cílem nabídnout všem pěstitelům a nejen jim to nejlepší co trh nabízí. Ať už se jedná o pěstební pomůcky pro všechny systémy či semínka od nejznámějších semenných bank přes prvotřídní substráty a hnojiva až po kuřácké potřeby. Prodejna o rozloze 175 m2 se nachází ve dvoře bývalého hospodářského stavení s velkokapacitním parkovištěm přímo před prodejnou. Přejeme pohodové nakupování v internetovém obchodě a těšíme se na Vaší návštěvu!

Máte zkušenost s tímto subjektem? Vložte komentář!

Tento formulář neslouží pro kontaktování subjektu! (K tomu použijte e-mailovou adresu výše)

* Váš e-mail zůstane skrytý

Aktuality

Vapolizér - originál z USA

obrazek

Tento kapesní vapolizér z USA patří k těm nejmenším a zároveň nejvýkonějším vapolizérům na trhu. Objevte vapolizér, který má opravdové kouzlo.

Více ...

Léčivé konopí

obrazek Velmi známá firma Royal Queen Seeds, která patří mezi špičku v šlechtění a prodeji semen konopí přichází na trh s novou genetikou lékařského konopí. Léčivá semena..... Více ...

Cannafest Prague 2012

obrazek Třetí ročník mezinárodního konopného veletrhu Cannafest již za několik týdnů v Praze na Výstavišti!
Více ...

Doporučujeme

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.