Semena a semínka

Chcete začít sázet a nemáte semena ? Semena a semínka všech druhů rostlin! Vyberte si různé odrůdy semen v obchodech a growshopech , které naleznete v Našem katalogu. Dále v katalogu naleznete zahradnictví kde prodávají semena rostlin. Nevíte jak zasadit semínko? Tipy a rady pro pěstitele! Setba a klíčení semen. Jak na to ? Poradíme kde nakupovat kvalitní semena a semínka rostlin.

Paradise Seeds Sensi Seeds Kannabia Seeds Serious Seeds Greenhouse Seeds Nirvana Seeds

Vapolizér - originál z USA

Vapolizér - originál z USA

Tento kapesní vapolizér z USA patří k těm nejmenším a zároveň nejvýkonějším vapolizérům na trhu. Objevte vapolizér, který má opravdové kouzlo.

Vapolizér MFLB

MFLB vymysleli před pár lety v USA a dodnes patří k těm nejmenším a přitom nejrychlejším vapíkům na světě. Než vznikla tahle vymazlená dřevěná mini krabička, dala prý svým tvůrcům pořádně zabrat. Potřebovali mnoho pokusů i bylin, než vapík vyladili tak, aby perfektně fungoval.

Úplně nejvíc připomíná MFLB obyčejnou šlukovku, jenže místo ohně si vystačí s jedinou tužkovou baterií a dvěma vodivými měděnými drátky. Ty po vložení baterie zahřejí speciálně tvarované sítko, na kterém se odpaří účinné látky z bylinek. Od uživatele vyžaduje MFLB pouze trošku trpělivosti než se s ním naučí správně zacházet.

 

Není to nic složitého, jen je dobré si přečíst přiložený návod (ano, já taky nesnáším čtení návodů:)) nebo se podívat na instruktážní video a předejít tak zbytečnému "připalování" bylinek. Po zasunutí baterie dojde k okamžitému nažhavení a inhalovat můžete v podstatě ihned, žádné čekání. Jeden nádech může klidně mít 10 nebo i 30 vteřin, záleží na jeho hloubce a síle. Jde o to, vystihnout délku přidržení baterie a odhadnout intenzitu i délku sání, aby nedošlo ke spálení bylinek.

Mě se to povedlo hned napoprvé, hlavně díky diodě, která se uvnitř MFLB rozsvítí ve chvíli, kdy žhavení začne. Pak už jsem jen sledovala krycí sklíčko, na kterém se během chvilky objevil výpar v podobě páry. Jednoduše řečeno krycí plastové sklíčko se zamlží.  Výrobci sice upozorňují, že světýlko nebude svítit věčně, ale svítí prý tak dlouho, aby se to každý stihl naučit. Kromě nabíječky s redukcí na evropské zásuvky, dvou baterií AA a skleněného náustku, najdete v plechové vypolstrované krabičce i štěteček na čištění a dokonale padnoucí gumičku. Ta pojistí předem naplněný vapík proti náhodnému vysypání. Jedna baterka vydrží přibližně 5 - 10 minut nepřetržitého sání. Pokud tedy počítáme, že jeden "nádech" trvá 10 - 15 vteřin vydrží nám jedna baterka na přibližně 50 - 100 potáhnutí v závislosti na délce jednoho "nádechu".  Velkou výhodou je doživotní záruka na funkčnost MFLB. Každý kus má ve dřevě na spodní straně „vytetované“ své výrobní číslo. Díky tomu máte jistotu, že vlastníte originál. MFLB je už tak dobrý, že se dokonce objevily jeho napodobeniny. Zkoušela jsem i ty a i když jsou samozřejmě levnější nefungovaly zdaleka tak dobře a rozhodně bych je nedoporučovala. Je to asi podobný případ, jako když si ve vietnamské tržnici koupíte boty Adidas a vydrží vám tři měsíce. Prostě od padělku nemůžete čekat stejnou kvalitu jako od originálu, který prošel několika fázemi vývoje a postupně se stával "dokonalým".

MFLB je prostě o krok napřed

Díky nedávno vyvinutému el. adaptéru totiž z kapesního „vapíku“ uděláte vaporizér s možností regulace napětí, tedy i teploty odpařování. Pro evropský trh slíbil americký výrobce elektrický adaptér na jaro 2013. A že US výrobce neusnul na vařínech je celkem jasné neb stále přichází s dalšími a dalšími novinkami a vychytávkami.

Nové vapolizéry

Právě nyní přichází na trh dva nové modely z třešňového dřeva a vlašského ořechu.  Myslím, že není moc co dodat než zvolání "vaporizujte v míru".

 

Výhradním dodavatelem pro Českou a Slovenskou republiku je Kapesnivaporizer.cz 

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Vapolizér - originál z USA

obrazek

Tento kapesní vapolizér z USA patří k těm nejmenším a zároveň nejvýkonějším vapolizérům na trhu. Objevte vapolizér, který má opravdové kouzlo.

Více ...

Léčivé konopí

obrazek Velmi známá firma Royal Queen Seeds, která patří mezi špičku v šlechtění a prodeji semen konopí přichází na trh s novou genetikou lékařského konopí. Léčivá semena..... Více ...

Cannafest Prague 2012

obrazek Třetí ročník mezinárodního konopného veletrhu Cannafest již za několik týdnů v Praze na Výstavišti!
Více ...

Doporučujeme

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.