Semena a semínka

Chcete začít sázet a nemáte semena ? Semena a semínka všech druhů rostlin! Vyberte si různé odrůdy semen v obchodech a growshopech , které naleznete v Našem katalogu. Dále v katalogu naleznete zahradnictví kde prodávají semena rostlin. Nevíte jak zasadit semínko? Tipy a rady pro pěstitele! Setba a klíčení semen. Jak na to ? Poradíme kde nakupovat kvalitní semena a semínka rostlin.

Kannabia Seeds Sensi Seeds Serious Seeds Paradise Seeds Nirvana Seeds Greenhouse Seeds

Growseeds.cz

www: http://www.konopneseminka.cz/
E-mail: info@konopneseminka.cz
Telefon:775526252
Fax:
Adresa: Julia Fučíka 3
Břeclav
69141

Growseeds.cz

Growseeds.cz započala jako jedna z prvních společností oficiální prodej konopných semínek Dutch Passion, Kannabia či Seeds of Life.
Prodej byl zahájen začátkem roku 2010 a ještě před spuštěním eshopu jsme zaregistrovaly desítky objednávek které jsme s úspěchem vyřídily ke spokojenosti všech našich zákazníků, velmi si zakládáme na anonymitě našich zákazníků a na diskrétním doručení. Veškerá semínka se bezpečně balí tak aby nebylo možné jejich poškození během transportu k zákazníkovy a balíčky jsou dělány tak aby nebylo patrné že jde o semínka, balíček obsahuje pouze adresu příjemce a odesílatele (v tomto případě kontaktní osoby) v žádném případě není zmíněn ani název obchodu ani není balík označen žádným logem apod.

Máte zkušenost s tímto subjektem? Vložte komentář!

Tento formulář neslouží pro kontaktování subjektu! (K tomu použijte e-mailovou adresu výše)

* Váš e-mail zůstane skrytý

Aktuality

Vapolizér - originál z USA

obrazek

Tento kapesní vapolizér z USA patří k těm nejmenším a zároveň nejvýkonějším vapolizérům na trhu. Objevte vapolizér, který má opravdové kouzlo.

Více ...

Léčivé konopí

obrazek Velmi známá firma Royal Queen Seeds, která patří mezi špičku v šlechtění a prodeji semen konopí přichází na trh s novou genetikou lékařského konopí. Léčivá semena..... Více ...

Cannafest Prague 2012

obrazek Třetí ročník mezinárodního konopného veletrhu Cannafest již za několik týdnů v Praze na Výstavišti!
Více ...

Doporučujeme

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.