Semena a semínka

Chcete začít sázet a nemáte semena ? Semena a semínka všech druhů rostlin! Vyberte si různé odrůdy semen v obchodech a growshopech , které naleznete v Našem katalogu. Dále v katalogu naleznete zahradnictví kde prodávají semena rostlin. Nevíte jak zasadit semínko? Tipy a rady pro pěstitele! Setba a klíčení semen. Jak na to ? Poradíme kde nakupovat kvalitní semena a semínka rostlin.

Serious Seeds Sensi Seeds Nirvana Seeds Kannabia Seeds Paradise Seeds Greenhouse Seeds

Growshop Praha

www: http://growshop-praha.eu
E-mail: info@growshop-praha.eu
Telefón:773 273 367
Fax:
Adresa: Jaromírova 48
Praha
12000

Growshop Praha

Kompletní vybavení pro pěstování rostlin pod umělým osvětlením, tzn. Homebox, osvětlení, vzduchotechnika, hnojiva, konopná semena Dinafem, Paradise seeds, Fair seeds, Greenhouse seeds, Mr. Nice seeds, Sensi seeds, Royal Queen seeds a mnoho dalších. Growshop Praha má skladem největší nabídku pěstebních substrátů a půdních obohacovačů. Growshop Praha je zásobený substráty Canna, Plagron, Biobizz, Atami, Alpha-mix, nechybí ani půdní obohacovače, hydropinické systémi Wilma Atami a další pomůcky pro pěstitele. ocení.

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Vapolizér - originál z USA

obrazek

Tento kapesní vapolizér z USA patří k těm nejmenším a zároveň nejvýkonějším vapolizérům na trhu. Objevte vapolizér, který má opravdové kouzlo.

Více ...

Léčivé konopí

obrazek Velmi známá firma Royal Queen Seeds, která patří mezi špičku v šlechtění a prodeji semen konopí přichází na trh s novou genetikou lékařského konopí. Léčivá semena..... Více ...

Cannafest Prague 2012

obrazek Třetí ročník mezinárodního konopného veletrhu Cannafest již za několik týdnů v Praze na Výstavišti!
Více ...

Doporučujeme

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.