Semena a semínka

Chcete začít sázet a nemáte semena ? Semena a semínka všech druhů rostlin! Vyberte si různé odrůdy semen v obchodech a growshopech , které naleznete v Našem katalogu. Dále v katalogu naleznete zahradnictví kde prodávají semena rostlin. Nevíte jak zasadit semínko? Tipy a rady pro pěstitele! Setba a klíčení semen. Jak na to ? Poradíme kde nakupovat kvalitní semena a semínka rostlin.

Paradise Seeds Sensi Seeds Greenhouse Seeds Kannabia Seeds Nirvana Seeds Serious Seeds

Growshop Praha

www: http://growshop-praha.eu
E-mail: info@growshop-praha.eu
Telefón:773 273 367
Fax:
Adresa: Křesomyslova 384/17A
Praha
14000

Growshop Praha

Kompletní vybavení pro pěstování rostlin pod umělým osvětlením, tzn. Homebox, osvětlení, vzduchotechnika, hnojiva. Growshop Praha má skladem největší nabídku pěstebních substrátů a půdních obohacovačů. Growshop Praha je zásobený substráty Canna, Plagron, Biobizz, Atami, Alpha-mix, nechybí ani půdní obohacovače, hydropinické systémi Wilma Atami a další pomůcky pro pěstitele. ocení.

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Vapolizér - originál z USA

obrazek

Tento kapesní vapolizér z USA patří k těm nejmenším a zároveň nejvýkonějším vapolizérům na trhu. Objevte vapolizér, který má opravdové kouzlo.

Více ...

Léčivé konopí

obrazek Velmi známá firma Royal Queen Seeds, která patří mezi špičku v šlechtění a prodeji semen konopí přichází na trh s novou genetikou lékařského konopí. Léčivá semena..... Více ...

Cannafest Prague 2012

obrazek Třetí ročník mezinárodního konopného veletrhu Cannafest již za několik týdnů v Praze na Výstavišti!
Více ...

Doporučujeme

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.