Semena a semínka

Chcete začít sázet a nemáte semena ? Semena a semínka všech druhů rostlin! Vyberte si různé odrůdy semen v obchodech a growshopech , které naleznete v Našem katalogu. Dále v katalogu naleznete zahradnictví kde prodávají semena rostlin. Nevíte jak zasadit semínko? Tipy a rady pro pěstitele! Setba a klíčení semen. Jak na to ? Poradíme kde nakupovat kvalitní semena a semínka rostlin.

Kannabia Seeds Greenhouse Seeds Sensi Seeds Serious Seeds Paradise Seeds Nirvana Seeds

Program Cannafest 2011

Stylový areál Výstaviště Incheba Praha opět představí vystavovatele, pokrývající všechny aspekty rostliny konopí, rozdělené dle nomenklatury na přírodní zdroje, pěstování, výbavu, instituce, media a umění.

Cannafest Prague 2011

 

25. - 27. listopadu 2011, Výstaviště Incheba Praha Holešovice

 

Loňský první ročník mezinárodního konopného veletrhu přilákal na 17 000 návštěvníků nejen z Evropy, významně byly zastoupeny například i Spojené státy či Kanada. Letos si pořadatelé slibují dokonce ještě větší účast, dopomoci by tomu měly kromě stále rostoucího zájmu o tuto bylinu nejen zvýšená propagace, ale bezesporu i zastoupení vystavovatelů ze 17 zemí světa včetně Austrálie či atraktivní odborný a doprovodný program.

 

Stylový areál Výstaviště Incheba Praha opět představí vystavovatele, pokrývající všechny aspekty rostliny konopí, rozdělené dle nomenklatury na přírodní zdroje, pěstování, výbavu, instituce, media a umění. Generálním sponzorem se pro letošní rok staly holandské společnosti Canna - výrobce vysoce kvalitních hnojiv - a Sensi Seeds - přední semenná banka s vice než 25 let dlouhou historií. Oproti loňskému roku přibyly především firmy s high-tech pěstební technikou z Velké Británie či semenné banky ze Španělska. Cannafest se tak opět stane místem pro objevování novinek na trhu i pro navázání nových obchodních kontaktů.

Dalším neméně důležitým aspektem veletrhu Cannafest je i 3denní integrovaná dvojjazyčná konference s přibližně 25 přednáškami předních českých i zahraničních odborníků. Program je rozdělen do dvou bloků. V pátek se budou přednášky věnovat využití konopí jako přírodního zdroje, dozvíte se něco z historie, pěstování, dále využití konopí v potravinářství a stavebnictví. Hlavní důraz bude kladen na sobotní a nedělní část programu, týkajícího se využití konopí v medicíně, a s tím spojenou legalizaci konopných produktů pro lékařské účely, která je nyní hojně diskutovaná a mohla by vstoupit v platnost příští rok. Témata se budou týkat především současné legislativy, cannabis medicine klubů, účast potvrdili významní doktoři a vědci, ale i pacienti s Parkinsonovou chorobou či roztroušenou sklerózou.

 

Kromě těchto závažných témat organizátoři připravili i pestrou škálu zábavných doprovodných programů, spojených s konopím, zmínit můžeme lekce vaření s konopím autorky knihy Baking with Hemp, módní přehlídku konopného oblečení firmy Hemp Hoodlamb či kino, které bude celé tři dny promítat dokumenty i tematické hrané filmy.

 

Nedílnou součástí Cannafestu je i kvalitní hudební program. Každý den veletrhu bude doprovázen vystoupením několika kapel, jmenujme především Basta Fidel (ska), CCTV Allstars (rock/ska), Propaganja (world music), Ahmed má hlad (balkán), Feher Fekete Kerek (free step) nebo Sunnyflower (alternative rock). Dění na stage doplní i uskupení Drum Param hráčů na nástroje, vyrobené z materiálu HempStone, tedy z konopí.

Venkovní plochu oživí chillout párty dóm, ve kterém budou hrát po celou dobu veletrhu nejrůznější DJs. Po uzavření bran výstaviště bude pro nespavce připraveno několik oficiálních afterparties v blízkých pražských klubech Cross, Wakata a žižkovském Matrixu.

 

Novinkou letošního roku je i možnost pro návštěvníky, vlastnící chytrý telefon s operačním systémem Android, zapojit se do hry o hodnotné ceny či studovat program i mapu veletrhu pohodlně na svém displeji. V areálů bude pro všechny návštěvníky wi-fi připojení zdarma.

 

Vstupenky na veletrh je možno zakoupit již nyní za zvýhodněnou cenu prostřednictvím sítě Ticketportal, kde navíc probíhá i akce 3+1 zdarma, k dostání budou samozřejmě i na místě v době konání veletrhu.
Další informace o celé akci jsou k dispozici na internetových stránkách www.cannafest.cz.

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Vapolizér - originál z USA

obrazek

Tento kapesní vapolizér z USA patří k těm nejmenším a zároveň nejvýkonějším vapolizérům na trhu. Objevte vapolizér, který má opravdové kouzlo.

Více ...

Léčivé konopí

obrazek Velmi známá firma Royal Queen Seeds, která patří mezi špičku v šlechtění a prodeji semen konopí přichází na trh s novou genetikou lékařského konopí. Léčivá semena..... Více ...

Cannafest Prague 2012

obrazek Třetí ročník mezinárodního konopného veletrhu Cannafest již za několik týdnů v Praze na Výstavišti!
Více ...

Doporučujeme

Doména na prodej



Kontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.