Semena a semínka

Chcete začít sázet a nemáte semena ? Semena a semínka všech druhů rostlin! Vyberte si různé odrůdy semen v obchodech a growshopech , které naleznete v Našem katalogu. Dále v katalogu naleznete zahradnictví kde prodávají semena rostlin. Nevíte jak zasadit semínko? Tipy a rady pro pěstitele! Setba a klíčení semen. Jak na to ? Poradíme kde nakupovat kvalitní semena a semínka rostlin.

Nirvana Seeds Paradise Seeds Serious Seeds Kannabia Seeds Sensi Seeds Greenhouse Seeds

Nová Semena

Nová Semena

Growshop Praha nyní uvádí na trh FOTR seeds - novinku, která přesvědčí o špičkové kvalitě za rozumnou cenu i ty nejzatvrzelejší growery...

 

Fruit of the room & Growshop Praha

Konopná semena FOTR seeds

 

 

Konopná semena se u nás objevila již před dvěma lety a za tu dobu si vydobila stabilní pozici na našem trhu. Někteří pěstitelé jim však na chuť zatím nepřišli a zůstavají u osvědčených klonů...

Growshop Praha nyní uvádí na trh FOTR seeds - novinku, která přesvědčí o špičkové kvalitě za rozumnou cenu i ty nejzatvrzelejší growery...

Semena konopí si pěstitelé vybírají podle různých kritérií, stěžejní ale zůstává cena, výnos, chuť a doba strávená nad šlechtěním odrůdy... Důležitá je také klíčivost semen, která může cenu neúměrně zvýšit. Tyto starosti odpadají při šlechtění klonů, protože jen dopěstováváte malou rostlinku, ale neužijete si to nejdůležitější - výběr, který je v dnešní době obrovský. Na trhu jsou semena desitek semenných bank ze všech koutů světa.

Jen v prodejnách Fruit of the room můžete vybírat ze všech oblíbených seedbanek, jako jsou Greenhouse Seeds, Dutch Passion, Royal Queen Seeds, Dinafem, Serious seeds, a mnoho dalších. Pěstitele však může odradit cena, kterou by za vybraná semena zaplatili a která je téměř vždy vyšší než za hotové klony rostlin.

 

Growshop Praha na letošní výstavě Cannafest 2011 uvede na trh vlastní edici semen od nové španělské seedbanky pod názvem FOTR seeds, která české growery potěší nejen cenou, ale také kvalitní genetikou. 5 semen pořídíte za 350 kč, 10 semen za 600 kč, čímž se dostáváte hluboko pod cenu, na kterou jste byli doteď za kvalitní semena zvyklí zaplatit.

 

FOTR seeds uvádí oblíbené a silné odrůdy Bubblegum, Auto Blueberry a Sweet Tooth, které splňují veškeré požadavky českého growera. Rychlost, originální chuť, silný účinek a přátelská cena.

V případě nákupu přes online shopy www.growshop-praha.eu nebo www.growshop-jicin.cz

 

můžete využít akci 2+1 zdarma a to už je nabídka, která se neodmítá.

 

Nakoupíte-li nad 3 000,- čekají vás bonusy v podobě Seensi seeds triček a mikin.

Odrůdy FOTR seeds jsme pro vás vybrali pro svou nenáročnost a oblíbenost mezi šlechtiteli po celém světě. 

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Vapolizér - originál z USA

obrazek

Tento kapesní vapolizér z USA patří k těm nejmenším a zároveň nejvýkonějším vapolizérům na trhu. Objevte vapolizér, který má opravdové kouzlo.

Více ...

Léčivé konopí

obrazek Velmi známá firma Royal Queen Seeds, která patří mezi špičku v šlechtění a prodeji semen konopí přichází na trh s novou genetikou lékařského konopí. Léčivá semena..... Více ...

Cannafest Prague 2012

obrazek Třetí ročník mezinárodního konopného veletrhu Cannafest již za několik týdnů v Praze na Výstavišti!
Více ...

Doporučujeme

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.