Semena a semínka

Chcete začít sázet a nemáte semena ? Semena a semínka všech druhů rostlin! Vyberte si různé odrůdy semen v obchodech a growshopech , které naleznete v Našem katalogu. Dále v katalogu naleznete zahradnictví kde prodávají semena rostlin. Nevíte jak zasadit semínko? Tipy a rady pro pěstitele! Setba a klíčení semen. Jak na to ? Poradíme kde nakupovat kvalitní semena a semínka rostlin.

Paradise Seeds Serious Seeds Kannabia Seeds Nirvana Seeds Greenhouse Seeds Sensi Seeds

Cannafest Praha 2011

Cannafest Praha 2011

Na úspěch loňského festivalu navazuje již 2. ročník mezinárodního konopného veletrhu Cannafest Prague 2011. Mezi vystavovateli se objeví více než stovka firem z 17-ti zemí světa. Výrobci pěstební techniky, hnojiv, seedbanky, producenti kosmetiky a zdravotních či potravinářských produktů, ale i přednášky, workshopy a kulturní program naplní na víkend od 25.-27. listopadu halu na pražském Výstavišti v Holešovicích.

Cannafest Praha 2011

Přípravy na 2. ročník největšího mezinárodního konopného veletrhu v České republice jsou v plném proudu. Letošní Cannafest proběhne ve dnech 25. – 27. listopadu na Výstavišti Incheba v Praze Holešovicích. Bude hostit více než stovku  významných domácích i zahraničních firem z oboru a obě výstavní haly jsou prakticky vyprodané.

Loňský první ročník navštívilo na 17 tisíc návštěvníků, kteří zhlédli expozice celkem 119 vystavovatelů ze 17 zemí světa. Na tento úspěch by chtěl navázat i letošní ročník, o němž pořadatelé tvrdí, že by měl být ještě větší, než ten předchozí. Na Cannafestu se opět představí celá řada vystavovatelů z různých koutů světa, nabízející produkty z konopí. K vidění zde bude především pěstební technika a hnojiva, přední semenné banky, kosmetika, zdravotní či potravinářské produkty, konopné oblečení, odborná literatura a mnoho dalšího. Nejen příznivcům konopné kultury, ale také široké a odborné veřejnosti budou určeny přednášky v rámci třídenní konference, věnující se využití konopí v denním životě. V roce 2010 se s velkým úspěchem setkaly přednášky rozdělené podle tematických okruhů na Pěstování konopí a legislativu, Všestranně využitelné konopí a Léčivé konopí. V těchto třech blocích proběhlo mnoho zajímavých referátů v podání domácích i zahraničních odborníků. Například přední odborník na výzkum konopí Doc. RNDr. Lumír Ondřej Hanuš DrSc., Dr.h.c. přijel na Cannafest z Hebrejské univerzity v Izraeli, aby zde vystoupil s přednáškou nazvanou Konopí jako lék. Mezi dalšími účastníky loňského roku vzpomeňme na praktického léčitele Ricka Simpsona z Kanady či Chucka Jackobse, asistenta loni zesnulého největšího propagátora konopí, Jacka Herera. Rovněž na letošní konferenci v rámci veletrhu Cannafest vystoupí se svými příspěvky přední odborníci na danou problematiku. Veletržní dění opět doplní doprovodný program, chybět nebudou soutěže, workshopy, či koncerty, k dispozici bude rovněž chill out taneční stan s barem a DJ´s .

Už loni se ukázalo, že Cannafest není veletrhem určeným pouze úzké skupině lidí, ale má co nabídnout i široké veřejnosti, která konopí dosud znala jen jako něco zakázaného. Cílem veletrhu je ukázat na pestré využití této rostliny v nejrůznějších oblastech – od výroby oblečení, kosmetiky, až například po stavbu domu, patřičný důraz bude kladen na medicínské využití konopí. Pokud se chcete dozvědět více o této bylině, není nic jednoduššího než navštívit Cannafest Praha 2011. Proto si již nyní rezervujte ve svém diáři místo na poslední listopadový víkend, kdy vše vypukne. Nezapomeňte také sledovat webové stránky veletrhu www.cannafest.cz a stránky na facebooku www.facebook.com/Cannafest , kde se dozvíte mnoho zajímavých informací, ale navíc jsou zde pro vás připraveny soutěže o vstupenky a zajímavé ceny od partnerů Cannafestu.

Organizátor veletrhu Cannafest

Hnojiva Gold Bonga a vodní dýmkyCannafest Girl

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Vapolizér - originál z USA

obrazek

Tento kapesní vapolizér z USA patří k těm nejmenším a zároveň nejvýkonějším vapolizérům na trhu. Objevte vapolizér, který má opravdové kouzlo.

Více ...

Léčivé konopí

obrazek Velmi známá firma Royal Queen Seeds, která patří mezi špičku v šlechtění a prodeji semen konopí přichází na trh s novou genetikou lékařského konopí. Léčivá semena..... Více ...

Cannafest Prague 2012

obrazek Třetí ročník mezinárodního konopného veletrhu Cannafest již za několik týdnů v Praze na Výstavišti!
Více ...

Doporučujeme

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.