Semena a semínka

Chcete začít sázet a nemáte semena ? Semena a semínka všech druhů rostlin! Vyberte si různé odrůdy semen v obchodech a growshopech , které naleznete v Našem katalogu. Dále v katalogu naleznete zahradnictví kde prodávají semena rostlin. Nevíte jak zasadit semínko? Tipy a rady pro pěstitele! Setba a klíčení semen. Jak na to ? Poradíme kde nakupovat kvalitní semena a semínka rostlin.

Serious Seeds Paradise Seeds Sensi Seeds Greenhouse Seeds Kannabia Seeds Nirvana Seeds

Cannabis Cup 2011

Cannabis Cup 2011 se nově stává fotografickou přehlídkou uměleckých fotografií s konopnou tematikou. Soutěž má od nynějška dvě kategorie: Cannabis Art a Cannabis Akt. V první kategorii soutěží obecné umělecké snímky s konopnou tematikou, v kategorii druhé soutěží fotografie kombinující krásu konopí a krásu ženy.

Letošní ročník Reflex Cannabis Cupu přichází se zásadní změnou celé soutěže. Od letošního roku se s přihlédnutím k tomu, že pěstování méně než pěti rostlin konopí už není trestným činem, ruší všechny pěstitelské kategorie soutěže.

Základem soutěže je divácké kolo, hlasování, kde vítězné fotografie vyberou na serveru soutěže sami diváci. Další, redakční kolo zajistí redakce Reflexu a sponzoři. Šefem poroty redakčního kola soutěže je šéfredaktor Reflexu Ivan Hamšík, jeho zástupcem pak fotograf Reflexu Jan Šibík. V porotě zasednou přední výtvarní a fotografičtí kritici a umělci. Jiří X. Doležal jako zakladatel soutěže uděluje v obou soutěžních kategoriích zvláštní ocenění „Co bych nejraději konzumoval“. Hodnotné věcné ceny vítězům soutěže jako tradičně věnuje žižkovský Growshop (www.growshop.cz).

Uzávěrka soutěže je posledního ledna příštího roku, to jest 31.1.2012 v 24.00 hodin. Vítězné fotografie naleznete v Reflexu. Fotografie se do soutěže přihlašují na serveru www.cannabiscup.cz.

Pro případné dotazy:

Jiří X. Doležal, koordinátor soutěže

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Vapolizér - originál z USA

obrazek

Tento kapesní vapolizér z USA patří k těm nejmenším a zároveň nejvýkonějším vapolizérům na trhu. Objevte vapolizér, který má opravdové kouzlo.

Více ...

Léčivé konopí

obrazek Velmi známá firma Royal Queen Seeds, která patří mezi špičku v šlechtění a prodeji semen konopí přichází na trh s novou genetikou lékařského konopí. Léčivá semena..... Více ...

Cannafest Prague 2012

obrazek Třetí ročník mezinárodního konopného veletrhu Cannafest již za několik týdnů v Praze na Výstavišti!
Více ...

Doporučujeme

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.